4 відгуків
Кровельные материалы и строительные профиля
+380 показати номер
+380 показати номер

Комплектуючі для покрівлі та фасаду

Для того, щоб будь-яке сучасне будівля мала кращі експлуатаційні характеристики, і могло бути використане за призначенням протягом якомога більшого періоду часу, кожен елемент його конструкції повинен бути якісним і готовим витримувати значні навантаження. Зокрема, це відноситься до покрівлі і фасаду будівлі, оскільки саме ці елементи будь-якої будівлі в процесі експлуатації постійно піддаються негативному впливу навколишнього середовища, перепадів температур, опадів та інших факторів. Тому всі комплектуючі елементи для покрівлі та фасаду повинні володіти високою якістю і зносостійкістю. Сучасні даху обладнуються не тільки плоскими покрівельними листами, але і великою кількістю додаткових функціональних елементів, які служать для снігозатримання і забезпечення безпеки конструкції. До таких елементів відносяться вітрові і карнизні планки, ковзани, йондови, планки примикання, снігоупори та інші подібні компоненти. Придбати їх за кращими цінами можливе в нашій компанії.
Особливості комплектуючих елементів для покрівлі, фасаду
Представлені в даному розділі нашого каталогу комплектуючі елементи для покрівлі і фасаду будівель (добірні елементи, планки, плоскі листи та ін) володіють відмінними експлуатаційними характеристиками, а також рядом характерних позитивних особливостей, які виділяють їх серед інших подібних виробів конкурентів:
в якості основи для виробництва комплектуючих елементів для покрівлі та фасаду використовується високоякісна оцинкована сталь товщиною від 0,5 до 1,4 мм, на яку додатково за бажанням клієнта може бути нанесене захисне полімерне покриття;
всі добірні планки і плоскі листи виготовляються в стандартних для даної продукції розмірах, проте також існує можливість виготовлення функціональних елементів згідно з побажаннями замовника (підтримується виготовлення виробів різних конфігурацій довжиною до 4 метрів);
всі вироби призначені для тривалої безперебійної експлуатації, оскільки здатні не втрачати своїх якостей протягом тривалого проміжку часу.
Придбання плоских листів, добірних планок
У нашому каталозі ви знайдете найбільш повний асортимент всіх необхідних для якісного монтажу покрівлі або фасаду комплектуючих елементів (плоских листів, планок і т. д.). У разі відсутності потрібного вам елемента він може бути виготовлений за індивідуальним замовленням.